Lista zgłoszeń

Zawodnicy przyjmowani są na podstawie kolejności zgłoszeń. Zawodnicy oznaczeni kolorem szarym znajdują się na liście rezerwowej.

 

Tura 1 – Czwartek, 14.02.2019, godz. 08:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 0
Maksymalna liczba zawodników: 4

Imię
Nazwisko
Klub

 

 

Tura 2 – Czwartek, 14.02.2019, godz. 12:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 2
Maksymalna liczba zawodników: 4

Imię
Nazwisko
Klub
Patryk
Preus
Perfekt 300 Bydgoszcz
Tomasz
Janicki
WKB Warszawa

 

 

Tura 3 – Czwartek, 14.02.2019, godz. 15:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 4
Maksymalna liczba zawodników: 4

Imię
Nazwisko
Klub
Dawid
Szpański
WKB Warszawa
Tymoteusz
Ciećkiewicz
WKB
Emil
Polanisz
WKB WARSZAWA
Roland
Muras
WKB Warszawa

 

 

Tura 4 – Piątek, 15.02.2019, godz. 08:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 0
Maksymalna liczba zawodników: 4

Imię
Nazwisko
Klub

 

 

Tura 5 – Piątek, 15.02.2019, godz. 11:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 4
Maksymalna liczba zawodników: 4

Imię
Nazwisko
Klub
Roland
Muras
WKB Warszawa
Michał
Piaszczyński
WKB
Robert
Gozdowski
WKB Warszawa
Tomasz
Janicki
WKB Warszawa

 

 

Tura 6 –  Piątek, 15.02.2019, godz. 15:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 4
Maksymalna liczba zawodników: 4

Imię
Nazwisko
Klub
Dawid
Szpański
WKB Warszawa
Andrzej
Meronk
SZTORM
Tymoteusz
Ciećkiewicz
WKB
Emil
Polanisz
WKB WARSZAWA

 

 

Tura 7 –  Sobota, 16.02.2019, godz. 08:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 5
Maksymalna liczba zawodników: 4

Imię
Nazwisko
Klub
Michał
Piaszczyński
WKB
Michał
Piaszczyński
WKB
Robert
Gozdowski
WKB Warszawa
Roland
Muras
WKB Warszawa
Tymek
Cieckiewicz
WKB Warszawa

 

 

Tura 8 –  Sobota, 16.02.2019, godz. 11:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 5
Maksymalna liczba zawodników: 4

Imię
Nazwisko
Klub
Andrzej
Meronk
SZTORM
Patryk
Preus
Perfekt 300 Bydgoszcz
Emil
Polanisz
WKB WARSZAWA
Tomek
Janicki
WKB Warszawa
Dawid
Szpański
WKB Warszawa

 

 

Tura 9 –  Sobota, 16.02.2019, godz. 15:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 4
Maksymalna liczba zawodników: 4

Imię
Nazwisko
Klub
Paweł
Wierzbowski
Perfekt 300
Tomasz
Drzewiecki
Perfekt 300
Marta
Łydka
Retro Bowling
Aleks
Szczepaniak
Perfekt 300 Bydgoszcz

 

Zawodnicy przyjmowani są na podstawie kolejności zgłoszeń. Zawodnicy oznaczeni kolorem szarym znajdują się na liście rezerwowej.

Tura 10 –  Niedziela, 17.02.2019, godz. 08:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 5
Maksymalna liczba zawodników: 4

Imię
Nazwisko
Klub
Andrzej
Meronk
SZTORM
Aleks
Szczepaniak
Perfekt 300 Bydgoszcz
Karol
Łepkowski
Rondo Stargard
Daniel
Wisniewski
WKB Warszawa
Roland
Muras
WKB Warszawa

 

 

Tura 11 –  Niedziela, 17.02.2019, godz. 11:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 4
Maksymalna liczba zawodników: 4

Imię
Nazwisko
Klub
Dawid
Szpański
WKB Warszawa
Tymoteusz
Ciećkiewicz
WKB
Michał
Piaszczyński
WKB
Roland
Muras
WKB Warszawa

 

 

Tura 12 –  Niedziela, 17.02.2019, godz. 15:00

Liczba zgłoszonych zawodników: 4
Maksymalna liczba zawodników: 4

Imię
Nazwisko
Klub
Paweł
Wierzbowski
Perfekt 300
Tomasz
Drzewiecki
Perfekt 300
Daniel
Wisniewski
WKB Warszawa
Patryk
Preus
Perfekt 300 Bydgoszcz